Haberler

Defter beyan sistemi modülümüz yayımlanmıştır. Gelir idaresi tarafından entegratörler listesine ismimiz eklenmiş olup gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz satın alma işlemini gerçekleştirmediyseniz modül fiyatlarımız ve satın alma işlemleri için mağaza bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim için yardım videomuza buradan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla..


DefterBeyan001

Önceki duyurumuzda bildirdiğimiz üzere Defter Beyan Sistemi Modülümüz test ortamında gönderim işlemlerini tamamlamış olup, Gelir İdaresi tarafından onay verilmesi beklenmektedir. 23 Nisan tarihine denk geldiğimiz için onay süreci büyük ihtimal ile 24'üne kadar tamamlanamayacak. Lütfen daha fazla riske girmeden beyan süresi içinde Gelir İdaresi portalından evraklarınızı sisteme giriniz ! 

Defter beyan modülümüz ise, Gelir İdaresi onayına müteakiben kullanım klavuzları ve yardım dokümanları tamamlandıktan sonra yayımlanacaktır.

Modül fiyatlarımız ve satın alma işlemleri için mağaza bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamamızın uzun sürmesinin sebebi bildiğiniz üzere yazılımlarımızı tam otomatik çalışacak ve kullanıcı dostu olacak şekilde yapmaya çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Ümit ediyoruz ki çalışmamızın neticelerini olumlu değerlendirerek diğer sistemlere karşı Teknomax ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

Her zaman olduğu gibi desteğinizi ve anlayışınızı arkamızda hissettirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hep birlikte daha büyük adımlar atmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.. 


DefterBeyan001

Gelir İdaresi Başkanlığı Defter-Beyan sistemi ile entegrasyon çalışmalarımız tamamlanmıştır. Uygulamamız üzerinden mevcut fiş yapısı ile alışkanlıklarınız değişmeden zahmetsiz bir şekilde kayıtlarınızı Gelir İdaresi Defter beyan sistemine tek tuşla aktarabilirsiniz. Bunun için hesap planı üzerinden bir sefere mahsus bir kaç küçük ayarlama yapmanız yeterli olacak.


DefterBeyan001

Gelir İdaresi Başkanlığı Defter-Beyan sistemi ile entegrasyon çalışmalarımız başlamış olup sürecin ilerleyen aşamaları web sitemizden duyurulacaktır.

Bu süre zarfında kayıtlarınızı mutlaka defterbeyan.gov.tr portalı üzerinden yasal süreleri dahilinde girmeyi unutmayınız.

Teknomax ailesi olarak tüm ekibimiz, siz değerli müşterilerimizi ve meslektaşlarımızı herhangi bir aksamaya veya zarara uğratmamak adına en hızlı şekilde çözüm sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.


Sayfa 1 / 3

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.