Mali Müşavir - Ofis Yönetimi

Ofis Yönetimi

Muhasebe büronuzda mükelleflerinizle ilgili tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Muhasebe alacaklarınızı takip edebilir, ofisinize ait giderlerinizi girebilir, borç/alacak ilişkilerinizi takip edebilir, Banka hesaplarınızı, Çek Hesaplarınızı, Pos Hesaplarınızı kolayca bildiğiniz Muhasebe düzeni içerisinde giriş yapabilirsiniz. 

Mükelleflerinizin ödeme kayıtlarını tutabilir SMS yoluyla ödemeleri hakkında bilgi mesajları gönderebilir, Aylık ödemelerini yazıcadan çıkartabilirsiniz. 

Excel'de takip ettiğiniz iş takip listelerinizi programdan takip edebilir. Başka programlara gerek kalmadan önünüzdeki işleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Kendi makele sisteminizi kurarak program içinde klasör sistemi ile makaleler oluşturabilirsiniz.

Rapor merkezini kullanarak sık kullandığınız bir çok yazışmayı programdan otomatik yapabilirsiniz.

 

 

Mükelleflerinizin Tahakkuklarını Takip Edin

Mükelleflerinize ait ssk, vergi ve muhasebe tahakkularınızı tahakkuk/tahsilat/ödeme takip sistemi ile kolayca takip edebilir ve ödenmemiş tahakkukları listeleyebilirsiniz.

SMS ile mükelleflerinizi ödemeleri konusunda bilgilendirin

Müşterileriniz Vergi, SGK ve muhasebe ile ilgili ödemelerini aylık periyotlarla SMS ile bilgilendirip hizmet yarışında öne geçin.

Ofisinize ait gelirlerinizi ve giderlerini yönetin

Ofinizin her türlü gider ve gelirlerinizi detaylı bir şekilde bildiğiniz muhasebe düzeni içinde tutmanın kolaylığını yaşayın. Üstelik hızlı fiş ile çok vakit harcaman girişlerinizi yapın. 

Muhasebe gelirlerinizi aylık bazda raporlayıp ödenmeyen muhasebe ücretlerini aylık bazda takip edebilirsiniz.

İş Takip ve Kontrol Listeleri Programın İçinde

Her muhasebe bürosunda listeler düzenlenir, Her bir iş için ayrı ayrı listeler yapılır ve bu listelerde işaretlemeler yapılarak işler takip edilir. Bu listelerin amacı yapılacak işlerin unutulmamasıdır. 

Artık bu listelerin Excel vb. programlarda düzenlemenize gerek yoktur, Program içinde listeler otomatik olarak hazırlanır. İşi biten mükellefi siz sadece işaretlersiniz. 

Listeyi aldığınızda yapılmayan işleri kolayca raporlayabilirsiniz. 

Listeler beyanname ve SSK Sistemi ile entegreli çalışmaktadır. Bir müşterinin bulunduğunuz ayda Muhtasarı yoksa listede yer almaz.

Görevler İhmale Gelmez!

Muhasebe bürosunda herşeyin bir vakti zamanı vardır. Zamanı geçen her işin karşılığında ise maddi yaptırım uygulanır ve bu maddi kayıplar ise muhasebeciler karşılamak zorunda kalır. 

Program içinde Görev Takip sistemini kullanarak hertürlü işlerinizde görevlendirmeler yapılabilir ve görevlerlerle ilgili gelişmeler görev içine giriş yapabilirsiniz. Personellerinize görev atamaları yapabilirsiniz, atanan görevleri takip edebilirsiniz.

Hazır Form ve yazışmalar ile işiniz hiç bu kadar kolay olmamıştı

 

Doldurmak için vakit harcadığınız resmi formlar, Dosya Sırtlıkları, Ayraç Sayfalar, Otomatik kira kontratı, Manuel kira kontratı, İşe Başlama - Bırakma Dilekçesi, Özel dilekçeler ve buna benzer bir çok form ve yazışmaları program içinden tek tuşla hazırlayabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Mali Müşavir Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.