Mali Müşavir

Ofisinizi Tek Program İle Yönetin

Bir muhasebe ofisinde tek ihtiyaç defter işlemek, beyanname vermek değildir. Muhasebe mesleği konusundaki tecrübemiz ile Teknomax olarak biz bunu çok iyi biliyor ve tüm ihtiyaçlarınızı tek programda birleştirmek için 25 yıldır çalışıyoruz.

Teknomax Mali Müşavir programı ile tüm muhasebe işlemlerinizi en pratik şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi tüm ofisinizin gelir gider takibini, muhasebe ücretleri ve diğer ödemelerin takibini, excelde tuttuğunuz iş takip listelerinizi, ofis içi görev takibini, mükelleflere ait vergi borçalarının takibi ve otomatik defter entegrasyonlarını, uygulama veritabanında tüm belgelerinizin saklanarak müşterileriniz ile paylaşılabilmesi, kullanıcı istatistikleri, performans ölçümleri, mevzuat takibi ve bunlar gibi daha bir çok işlemi başka bir programa ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Image

Öne Çıkan Özellikler

Benzersiz Pratiklikte Hızlı Fiş Girişi

Benzersiz Pratiklikte Hızlı Fiş Girişi

Programlanabilir hızlı fiş özelliği ile kendi fiş giriş stillerinizi oluşturun. Çeşitli türlerde klasörlerce evrağı bir kaç sütunluk tablo halinde saatler yerine dakikalar içinde işleyin.
E-Beyan Yönetim Sistemi

E-Beyan Yönetim Sistemi

Mükelleflerinizin beyanname durumlarını, hazırlık aşamasandan tahakkuk aşamasına kadar izleyin. Tek tuşla toplu gönderim, indirme ve müşteri bilgilendirmesi sağlayın.
Muhasebe Ofisi Cari Hesap Takibi

Muhasebe Ofisi Cari Hesap Takibi

Başka program aramayın. Ofisinize ait tüm müşteri hesaplarınızı, kendi gelir ve giderlerinizi, tüm parasal işlemlerinizin takibini ve daha fazlasını program içinden gerçekleştirin.
İş Takip Listeleri

İş Takip Listeleri

Unutmayı unutun ! Excelde takip ettiğiniz tüm listeler ve kontrol raporları artık program içerisinde otomatik hazırlanıyor. Tek tuşla iş akışını görün, aksayan noktaları tespit edin.
Vergi Takibi ve Mükellef Bilgilendirme

Vergi Takibi ve Mükellef Bilgilendirme

Mükelleflerin tüm tahakkukları otomatik oluşur. Siz sadece ödeme bilgilerini girin gerisine karışmayın. Mükellef ödeme bilgilendirme mesajlarından ödemelerin yevmiye kayıtlarına kadar tüm işlemleri programınız gerçekleştirsin.
Kullanıcı Dostudur, Eğitim Gerektirmez

Kullanıcı Dostudur, Eğitim Gerektirmez

Yeni programa alışmak zor mu zannediyorsunuz ? Teknomax anlaşılır yapıda, en az hareketle en fazla işlemi gerçekleştireceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Programı çalıştırın, kendi kendinize öğrenmenin tadını çıkartın. Her ekranda bulunan video yardım özelliği ile hem program kullanımını, hem de takıldığınız yerlerin çözümlerini tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
Sürükle Bırak Banka Ekstresi Aktarımı

Sürükle Bırak Banka Ekstresi Aktarımı

Herhangi bir şablon kullanımına gerek olmaksızın sadece fare ile sürükle bırak yaparak dövizli veya türk lirası banka ekstrelerinizi dakikalar içerisinde muhasebe fişleri haline dönüştürün.
Dosya Yönetimi ve Paylaşımı

Dosya Yönetimi ve Paylaşımı

İster program içerisinden üretilen belgeleri isterseniz dışarıdan eklenen personel özlük, firma sicil evrakları gibi dosyaları veritabanınızda saklayın, lazım olduğunda yazdırın veya mükellefleriniz ile tek tuşla paylaşın. 
Tüm Programlardan Veri Transferi

Tüm Programlardan Veri Transferi

Hem Teknomax, hem de diğer tüm yazılımların ister ticari ister resmi muhasebe programlarından her türlü veriyi tek tuşla muhasebe kayıtlarına dönüştürün.
Görev Yönetim Sistemi

Görev Yönetim Sistemi

Görev yönetimi, hatırlatma ve uyarı sistemi ile personellerinize verdiğiniz işlerin durumlarını aşama aşama takip edin. Geride unutulan veya neticelenmeyen iş bırakmayın.
E-Dönüşüm Entegrasyonu

E-Dönüşüm Entegrasyonu

Gelir İdaresinin tüm e-dönüşüm sistemleri ile entegreli yazılım kullanmanın keyfini çıkartın.
Özelleştirilebilir Esnek Raporlama

Özelleştirilebilir Esnek Raporlama

Her türlü raporu dilediğiniz gibi özelleştirerek yeni tasarımlar oluşturabilir tek tuşla bu raporlara ulaşabilirsiniz. Tüm raporları PDF, Word, Excel, Open Office, Jpg, Html gibi çeşitli formatlarda dışa aktarabilir veya direkt e-posta olarak gönderimini yapabilirsiniz.

Mali Müşavir Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.