Ticari - Kasa

Kasa Hesaplarının Takibi

Firmanız için sınırsız sayıda TL ve Döviz kasa hesapları açabilir, Dövizli kasalarınız için değerleme fişi oluşturabilirsiniz. 

Kasa hesaplarınız arasında virman işlemi yapabilir, Klasik kasa defteri ile kasa hesabınızı kolay takip edebilirsiniz.

Sınırsız sayıda TL ve Dövizli kasa hesapları ile çalışabilirsiniz

Nakit paranızı yönetmek için paranın tutulduğu her birim için ayrı ayrı sınırsız sayıda TL ve Döviz cinsinden kasa hesabı açabilirsiniz. (Patron Kasası, Sekreter Kasası, A Şubesi Kasası vb.)

Dövizli kasa hesaplarının değerlemesi çok kolay

Dövizli olarak tutulan kasa hesaplarınızı dönem sonlarında TL karşılığında endekslemek için döviz değerleme fişini otomatik oluşturabilirsiniz.

Klasik kasa defteri raporu ile kontrolünüzü rahat yapacaksınız

Klasik kasa defteri ile daha rahat bir kontrol sağlarsınız, gün gün kontrol sağlayabilir dilediğiniz bir işleme tek tıklamayla ulaşabilirsiniz.

Kanuni Zorunluluk Önemli!

Nakit ödeme sınırını aşmanız durumunda Vergi Usul Kanuna göre cezalı duruma düşebilirsiniz, işlem yaparken program sizi bu hususta uyaracak ve hata yapmanızı önleyecektir.

Kasa toplamları raporu ile kolay kontrol yapın

Günlük kasa toplamları ve bakiyeleri raporu kasa kontrollerinizi hızlıca yapmanızı sağlar. Detaylarını görmek istediğiniz tarihe bir tuşla ulaşabilir ESC tuşlu ile tekrar raporunuza geri dönebilirsiniz.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.