Ticari - Teklif ve Sipariş

Teklif ve Sipariş

Aldığınız ve verdiğiniz tekliflerinizi programa giriş yaparak kolayca takip edebilirsiniz. Verdiğiniz teklifleri birden fazla farklı formatlarda bastırabilir, ürünleriniz resminide içeren teklifler hazırlayabilirsiniz. Farklı dillerde teklifler düzenleyip tekliflerinizi proforma fatura şeklinde de bastırabilirsiniz.

Olumlu olarak sonuçlanan teklifleri kolayca siparişe dönüştürüp siparişlerin teslim sürecine kadar geçen süreçte takip edebilirsiniz. Siparişlerin tek seferde teslim edilmemesi durumunda parçalı sevkiyat sistemini kullanabilirsiniz.

Belli bir dönem için fiyat ve miktar olarak yapmış olduğunuz bağlantı anlaşmalarını sipariş sisteminden giriş yaparak parçalı sevkiyat şeklinde takip edebilirsiniz. Bağlantılarınızı sürekli takip edebilir kalan sipariş durumlarını raporlayabilirsiniz. 

Görsel olarak şık teklifler hazırlayınız.

Teklif satış için ilk aşamadır. Teklif verilirken fiyat, kalite ne kadar önemli ise verilen teklifin görsel olarak da güzel olması ve detay içermesi de o kadar önemlidir. 

Program içinde görsel olarak şık teklifler hazır halde gelirken aynı zamanda kendi teklif şablonunuzuda programa ekleyip kullanabilirsiniz.

Siparişleri tam zamanında teslim edin

Alıdığınız siparişlerinizi mevcut stoklarınızla karşılaştırıp eksiklerinizi raporlayıp, hızlıca tamamladıktan sonra siparişlerinizi tam zamanında müşterinize teslim edin.

Bekleyen siparişleriniz için detaylı ve özet listeler alıp siparişlerinizi etkin bir şekilde yönetin. 

Proforma Fatura Düzenlemek Çok Kolay

Verilen Teklifimizi proforma fatura şeklinde döküm alabilir ve kullanabiliriz. Proforma fatura için ayrıca bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. 

Verilen proforma faturanın kabul görmesi durumunda verdiğimiz teklifi siparişe veya satış faturasına otomatik dönüştürebiliriz.

Hızlı teklif verin

Genel şartlar ve ödeme şartları gibi bölümlere her seferinde bilgi girişi yapmak yerine şablon tanıtımı yapılarak hızlı giriş sağlayabilirsiniz. Birden fazla genel şart ve ödeme şartları şablonu hazırlayabilir ve teklif aşamasından hızlıca bu şablonlardan seçim yapabilirsiniz. 

Teklif verilirken ürünleri seçmek için barkod kullanabilirsiniz, Stok fiyatları kısmı ile ürünlere ait fiyatlarınızı önceden giriş yapabilir ve tekliflerinizde fiyat belirleme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Hazırlanmış olan tekliflerinizi PDF, Excel vb. formatlarda dışarı aktarımını yapabilir veya program içinden müşteriye mail gönderebilirsiniz.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.