Ticari - Fatura ve İrsaliye

Fatura ve İrsaliye

Alış, Satış, İade İrsaliyele ve faturalarınızı düzenleyebilir. İptal ettiğiniz belgeyi sistemden silmeden iptal kaydı oluşturabilirsiniz. İrsaliye ve fatura girişi yaparak stok hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Fatura girişi sırasında ister genel toplam isterseniz birim fiyat girişi yaparak kolay fatura düzenleyebilirsiniz. 

Aynı stok hesaplarının fatura üzerinden birleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Her bir fatura kalemi için ayrı bir döviz cinsi ile fiyat yazabilme özelliği sayesinde hesaplama yapmanıza gerek kalmaz. Her bir stok kalemi için fiyat sorgulaması yapılarak istediğiniz fiyatı ekrana taşıyabilirsiniz. 

Birden fazla fatura tasarımı yaparak istediğiniz fatura tasarımını kullanabilrisiniz.

KDV Tevkifatlı, ÖTV, Stopaj, Özel İşlem Vergisi gibi özellikli faturaları düzenleyebilirsiniz. 

Faturalama ve yazdırma işlemi için fazla vakit harcamayın

Düzenlenen satış irsaliyelerini toplu olarak faturaya dönüştürebilir ve dönüştürülen bu faturaları yazıcıdan toplu olarak yazdırabilirsiniz. Bu sayede önemli bir zaman kazanmış olursunuz. 

Barkod ile fatura düzenlemek çok kolay

Fatura düzenlerken ürüne ait barkod okutularak hızlı fatura düzenleyebilirsiniz. Bakrod miktar içermesi durumunda (Terazi Barkodu) miktar hanesinin otomatik doldurulması sağlanır. Bakrod kullanılarak yanlış ürün çıkışının önüne geçebilirsiniz.

Tahsilat ve Ödeme işlemleri için fazla zaman kaybetmeyin

Fatura düzenlerken faturanın peşin olması veya kısmen peşin kısmen vadeli olması durumunda bu bilgileri fatura üzerinden girebilirsiniz. Tahsilat ve Ödeme için ayrıca işlem yapmanıza gerek kalmaz.

İade İrsaliyeleri ve Faturalarınızı programda takip edin

Alış ve Satış iadeleri ile ilgili irsaliyeleri sisteme giriş yapıp kolayca faturalamasını yapabilir ve iadelerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Tek ürün için istediğiniz birimden fatura düzenleyin

Bir ürüne ait birden fazla birimde fatura düzenleyebilirsiniz. Örneğin ana birimi "Adet" olan bir ürününü "KG" cinsinden veya başka bir cinsten seçim yapabilir buna göre fiyat çevrimi otomatik yapılır.  Ürün hakkında raporlama yaparken ana birim çevrimi otomatik yapılır.

Araç yükleme ve sevkiyat için fazla zaman harcamayın

Onlarca irsaliye düzenlediniz ve bu irsaliyelerinizde yazılan ürünleri sevk etmeniz gerekiyor. Her bir irsaliyede yazılı ürünleri analiz edip aracınızı yüklemeniz gerekiyor. Diğer taraftan hangi ürün kime verilecek bunlarıda yine irsaliyelerden bakmanız gerekecek. Bunun yerine aracınızı yüklerken Özet Sevkiyat Listesinden yararlanabilir, dağıtım yaparken de Detaylı Sevkiyat Listesini kullanabilirsiniz.

Tahsilat için program sizi uyarsın

Fatura düzenleme sırasında tek tıklama ile hatırlatma kaydı oluşturun. Faturanın vadesi geldiğnde program sizi uyarsın. Hiç bir tahsilatınızı veya ödemenizi kaçırmayın.

Fatura düzenlerken tüm detaylar elinizin altında

Fatura düzenleme sırasında girişi yapılan stok hesabına ait fiyatlar tablosuna kolayca ulaşabilir, Stok hesabına ait hareketlere ulaşabilir. Cari hesaba ait hareketlere ulaşabilir. Fatura içinde yer alan ürünlerin fiyat etiketlerini bastırabilirsiniz. Fatura düzenleme sırasında gerekli tüm bilgileri fatura ekranı üzerinde yer alan kısa yol tuşları ile kolayca ulaşabilir ESC tuşu ile tekrar fatura ekranına dönüp işleminize devam edebilirsiniz. bu sayede esnek bir çalışma ortamı sağlanmış olur. 

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.