Ticari

İşletmenize Teknomax ile yön verin

TEKNOMAX Ticari, tüm iş sektörlerindeki küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların muhasebe, planlama, operasyon, yönetim ve müşteri ilişkileri alanlarında otomasyon sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. 
 
İş sürecinizi en başından en sonuna kadar tüm detaylarıyla takip ederek, elde edilen verileri sizin için yönetimsel raporlara dönüştürür. Kaynak planlamalarınızda, yönetimsel kararlarınızda doğru tercihler yapmanız için ihtiyacınız olan tüm imkânları hizmetinize sunar.
 
Tamamen kullanıcı dostudur. Anlaşılır arayüzü ve kolay kullanımıyla sizi çalışma ortamınızda rahat ettirir. Program içinde size serbest bir çalışma imkânı sunar. Aynı anda birden fazla ekranda çalışma yapılabildiği gibi aynı firma üzerinde eş zamanlı olarak birden fazla kullanıcı da işlem yapabilmektedir.
 
Teknomax tarafından tek tuşla hazırladığınız raporlar ve dokümanlarınızı basit bir şekilde Word, Excel, PDF, JPEG gibi dosya formatlarına dönüştürebildiğiniz gibi yine tek tuşla müşterilerinize e-posta, faks veya SMS olarak gönderebilirsiniz.
Image

Öne Çıkan Özellikler

Dosya ve Belge Yönetimi

Dosya ve Belge Yönetimi

Program içinde işlediğiniz tüm belgelerin taranmış kopyalarını, Çek ve Senetleri, firmalarla yaptığınız sözleşmeleri, Mutabakatları gelen ve giden tüm evrakları sisteme ekleyerek herşeyin elinizin altında olmasının kolaylığını yaşayın.
Kullanıcı Dostudur, Eğitim Gerektirmez

Kullanıcı Dostudur, Eğitim Gerektirmez

Yeni programa alışmak zor mu zannediyorsunuz ? Teknomax anlaşılır yapıda, en az hareketle en fazla işlemi gerçekleştireceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Programı çalıştırın, kendi kendinize öğrenmenin tadını çıkartın. Her ekranda bulunan video yardım özelliği ile hem program kullanımını, hem de takıldığınız yerlerin çözümlerini tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
Detaylı Yetkilendirme

Detaylı Yetkilendirme

Her bir personelinizin yetkilerini en ince ayrıntılarıyla belirleyebilirsiniz. Muhasebe, Satış ve Pazarlama gibi yetki grupları oluşturup personelinizi bu gruplara bağlayabilirsiniz. Program içindeki her bir ekran için ayrı ayrı Erişim, Kayıt, Silme, Düzeltme ve hatta yazdırma yetkisi dahi verebilirsiniz. Yetkilendirme sayesinde yetkisiz kişilerin görmemesi gereken tüm ekranları gizleyebilirsiniz. 

Özgür çalışma ortamı

Özgür çalışma ortamı

Tüm ekranlarda aynı anda çalışabilir, Fatura düzenlerken bir cari hesap ekstresi alabilir ve tekrar fatura düzenleme ekranına dönebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde özgür bir ortam çalışma ortamı yakalarsınız.

Kayıt Geçmişi (Log)

Kayıt Geçmişi (Log)

Programda size kim ne yapıyor izleme imkanı verir. Silinen, Eklenen, Düzeltilen hatta yazdırılan her türlü bilginin kaydı tutulur ve bunları size rapor olarak sunar.

Excel'den istediğiniz verileri aktarın

Excel'den istediğiniz verileri aktarın

Programı kullanmaya başlayacaksınız ancak cari hesaplarınızı girmek, stok hesaplarınızı girmek, önceki cari hesap hareketlerinizi artık göremeyecek olmanız veya elinizdeki yüzlerce çek ve seneti tekrar girmeniz gözünüzü korkutuyor olabilir.
Ancak dert etmenize gerek yok dakikalar içinde tüm bu bilgileri TEKNOMAX'a aktarabilir ve zaman kaybetmeden çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Esnek Raporlama

Özelleştirilebilir Esnek Raporlama

Her türlü raporu dilediğiniz gibi özelleştirerek yeni tasarımlar oluşturabilir tek tuşla bu raporlara ulaşabilirsiniz. Tüm raporları PDF, Word, Excel, Open Office, Jpg, Html gibi çeşitli formatlarda dışa aktarabilir veya direkt e-posta olarak gönderimini yapabilirsiniz.

Devir Gerektirmez

Devir Gerektirmez

Yıl sonu geldi dönemin kapatılıp yeniden açılması gerekmektedir. O kadar iş yoğunluğu içinde yıl sonunda programı devir etmek için uğraşmanıza gerek yoktur. Teknomax'da yeni yıla devir yapmanıza gerek kalmadan otomatik devir gerçekleştirilir. Yeni yılın ilk gününde programı açıp hiçbir işlem yapmadan çalışmanıza devam edebilir. Devir için sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

Döviz Kurları

Döviz Kurları

Siz normal çalışmanıza devam ederken, TCMB kurları arka planda otomatik olarak indirilir. TCMB kurları dışında ayrıca üç farklı firmanıza özel kur takibi yapabilirsiniz. 

Her şey elinizin altında

Her şey elinizin altında

Sistemde size lazım olacak herşey program kurulumu sırasında otomatik olarak dolu gelecektir. Kullanacağınız İl - İlçe, Vergi Daireleri, Bankalar, Gelir hesapları, Gider hesapları ve Ön tanımlı değerlerin tamamı kullanıma hazır haldedir.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.