Hakkımızda

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 1996 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurucu ortaklar S.M.M.M. ünvanına sahip hem muhasebe mesleğinde hem de yazılım konusunda uzman kişilerdir. Tamamen Türk sermeyesi ile kurulan şirketimiz bünyesinde yabancı ortak bulunmamaktadır.

Hazırlıkları tamamlanan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ofis otomasyonu uygulamamız 2005 yılında TEKNOMAX® Markası ile kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre getirdiği yeni teknolojiler ve benzersiz özellikleri ile TEKNOMAX markası kullanıcılara kendisini hızla sevdirmiştir.

Ticari firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarladığımız, Mali Müşavir uygulamamız ile tam entegreli ürünümüz de 2010 yılında tamamlanarak "TEKNOMAX Ticari" adıyla satışa sunulmuştur.

Mesleki bilgiye sahip kaliteli destek ekibimiz ve uzman yazılım geliştiricilerimiz ile uygulamalarımızı işin mutfağında geliştirerek sizlere ulaştırıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarı ile müşteri portföyümüzü sürekli olarak arttırmaktayız.

TEKNOMAX Muhasebe programları olarak hedefimiz sizlere zaman kazandıran en pratik, en hızlı, en teknolojik uygulamaları geliştirip kullanımınıza sunmak ve kaliteli satış sonrası desteğimiz ile ticari hayatınızın vazgeçilmez bir parçanız olmaktır.

0%
KALİTELİ ÜRÜN
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0%
UZMAN DESTEK
Yerli Üretim
0%
YERLİ ÜRETİM

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.