Canlı Destek

Windows Masaüstü Uygulaması

Programlarımızı kullanırken takıldığınız noktalarda uzman destek ekibimizden, masaüstü uygulamamızı indirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden müşteri temsilciniz ile sohbet edebilir, gerekli durumlarda bilgisayar ekranınızı Teknomax yetkilisi ile paylaşabilirsiniz.

Nasıl Kurulur ?

Bilgisayarınıza yüklemek için ait "İndir" bağlantısına tıklayıp kurulum dosyasını bilgisayarınıza kaydettikten sonra çalıştırınız ve kurulum sihirbazındaki adımları takip ediniz.

1) Web sitemiz üzerinden canlı destek uygulamasının "İndir" bağlantısına tıklayıp, dosyayı bilgisayarınıza kaydederek çalıştırın.

Image

2) Açılan kurulum sihirbazına ait "Hoş Geldiniz" ekranını "İleri" düğmesine tıklayarak geçiniz.

Image

3) Sözleşmeyi okuduktan sonra, kabul ediyorsanız "Lisans sözleşmesi koşullarını kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyin ve "İleri" düğmesine basın. Lisans sözleşmesini kabul etmiyorsanız "Vazgeç" düğmesini kullanarak kurulum işlemini sonlandırabilirsiniz.

Image

4) Kurulum klasörü ekranından programın bilgisayarınızda hangi konuma kurulacağını seçebilirsiniz. Önerimiz varsayılan değeri kullanmanız yönündedir. Programın kurulum klasörü kesinlikle bilgisayar üzerindeki fiziksel bir birim olmak zorundadır. Ağ klasörü gibi bir konuma kurmayınız.

Image

5) Kurulum ilerlemesi tamamlandıktan sonra gelen sonuç ekranında "Son" düğmesini kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Ardından masa üstünde program simgesini bularak çift tıklama ile çalıştırabilirsiniz.

Image
Nasıl Kaldırılır ?
Uyumluluk
Uygulama ile yüklenen üçüncü parti bileşenler
Güvenlik Politikaları
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA)

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.