Mali Müşavir - Firma Yönetimi

Firma Yönetimi

Firma yönetim modülü ile Mali Müşavir programımız altında firmalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde tanıtabilir, Kira Tahakkukları, S.Meslek Makbuzları gibi bir çok işlemi toplu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Serbest Meslek Makbuz yönetimini gerçekleştirirken hangi müşterinize ne kadar makbuz kesilmiş, yıl sonuna kadar ne kadar kesilecek, o ay toplam ne kadar makbuz kesilmiş gibi bilgileri görebilir, kontrol raporları ve kesinti listelerini tek tuşla hazırlayabilirsiniz.

Sınıf değiştirme kontrolü, Elektronik Defter Tasdiği, Devir Teslim Tutanakları, Onaylı Defter ve Belge Takibi gibi daha bir çok özellik Firma Yönetim modülü ile hizmetinize sunulmaktadır.

Hızlı Firma Tanımlama Özelliği İle Program Değiştirmek Çok Kolay !

Gelir İdaresi sorgulama özelliği ile yeni firma açma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, firmaya ait tüm bilgileri ayrı ayrı ekranlarda uğraşmak yerine tek bir ekran üzerinden tanımlayabilirsiniz.

Farklı bir programdan Teknomax'a geçiş esnasında, aracılık sözleşmesi yapmış olduğunuz mükelleflerinize ait firma tanımları internet üzerinden sorgulanarak Mali Müşavir programı altında otomatik oluşturulur. Bir kaç ufak dokunuş ile tüm sisteminizi Teknomax'a aktarmak çok kolay.

Hazır Hesap Planlarından Dilediğinizi Seçin Yada Kendi Hesap Planı Şablonlarınızı Oluşturun !

Yeni firma tanımlama esnasında program içerisinde bulunan hazır hesap planı şablonlarından dilediğinizi seçerek firma oluşturma sürecinizi daha da kısaltabilirsiniz. 

Burada bulanan örnek hesap planları sizin için yeterli değilse dilediğiniz gibi çoğaltabilir, yeni hesap planı şablonları ekleyebilir veya mevcut firmalarınızdan herhangi birinin hesap planını kullanabilirsiniz.

Sınıf Değiştirme Kontrolü İle Sürprizlere Son !

Sınıf değiştirme kontrolü özelliği ile son dakika sürprizleri yaşamazsınız. Bir çok karmaşık kontrolü Teknomax sizin için gerçekleştirerek gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Tahmin özelliği ile dönemi kapanmamış firmalarınızın yıl sonunda sınıf değişikliği yaşayıp yaşamayacağını önceden kestirebilirsiniz.

Toplu Kira Entegrasyonu İle Tüm Firmaların Tahakkuklarını Tek Tuşla Oluşturun !

Kontrat takibi bölümü ile firma ve şubeleriniz için kontrat bilgilerini oluşturabilir, birden fazla mal sahibi tanıtabilirsiniz.

Otomatik hatırlatma özelliği ile, kontrat süresi biten firma ve şubelerinizin takibini kolaylaştırır.

Her ay takip listesi üzerinden firmalarınızın Kira Tahakkuk kayıtlarını tek tuşla gerçekleştirebileceğiniz gibi önceki aylardaki entegrasyon durumlarını da takip edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra kağıt ortamında kira kontratı baskısı alabilir, mal sahibine vereceğiniz stopaj kesinti listesini otomatik hazırlatabilirsiniz.

Yıllık Devirler İçin Sorun Yaşadığınız Günler Geride Kalacak !

Teknomax Mali Müşavir programında yıllık devir işlemi çok basit ve güvenlidir.

Yılı kapatmadan dilediğiniz tarihte tek veya toplu devir seçeneği ile firmalarınızı yeni yıla devir edebilirsiniz.

Firmalarınızda geçmiş yılda yapacağınız değişiklikler tek veya toplu olarak yeni yılı tekrar devir işlemi ile otomatik uygulanır. Açılış fişleri ve dönem başı değerleri güncellenir, hesap planı, cariler ve personel kartları yeni yıl ile senkronize edilir.

 

Serbest Meslek Makbuzlarınızı Tek Tuşla Topluca Düzenleyin !

Serbest meslek makbuzlarınızı dilediğiniz tarih itibariyle istediğiniz belge numarasından başlayacak şekilde tek veya toplu olarak düzenleyebilirsiniz.

Toplu serbest meslek makbuzu düzenlemesi esnasında her firmanız için önceki dönemlerde düzenlenen makbuzları görebilirsiniz. Hazır gelen aylık sözleşme tutarlarında veya tarihlerde değişiklik yapabilir, dilediğiniz müşterinize dilediğiniz ücreti yansıtabilirsiniz. 

Listeniz hazır olduktan sonra tek tuşla tüm makbuzlar kesilip hem sizin defterinizin gelir tarafına hem müşterinizin gider tarafına ve muhtasar kayıtlarına otomatik olarak yansıyacaktır. Ayrıca makbuz numaraları da verdiğiniz tarihler itibari ile otomatik oluşturulacak ve yazıcınızdan topluca döküm alınabilecektir. 

Defter Tasdik Listenizi Düzenleyin, Noterler Birliği'ne Otomatik Gönderilsin !

Noter defter tastik listesini program içinden çok hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Hazırladığınız meşruat listesi Noterler Birliği sitesine gönderilmesi yalnızca bir kaç saniyenizi alacaktır.

Tek veya birden çok firma için listeler hazırlayabilir, bir kaç seferde de gönderim yapabilirsiniz.

Devir Teslim Tutanaklarınızı Teknomax'tan Düzenleyin !

Mükelleflerinize teslim edeceğiniz defter ve evraklar için devir teslim tutanaklarını direk programa girebilir, kağıt çıktılarını alabilirsiniz.

Sisteme girilen devir teslim tutanaklarının takibini sağlarken, teslimi bekleyenleri ve teslim edilmişleri ayrı ayrı raporlayabilir. Hangi evrakların kimin tarafından teslim edildiğini ve teslim alındığını görebilirsiniz.

Defter ve Belge Tasdik Bilgilerinizi Kayıt Altında Tutun !

Firmalarınız için kullanılması zorunlu olan defter ve belgelere ilişkin tasdik bilgilerini program içerisinde takip edebilirsiniz.

Buraya yapacağınız girişler neticesinde beyanname ve raporlarda bu bilgiler gerekli olduklarında kullanılarak elle giriş yapma zorunluluğunuzu ortadan kaldıracaktır.

Mükellef Sayısında Sınırlara Takılmayın !

Teknomax Mali Müşavir programı içerisinde özgür çalışma ortamının rahatlığını yaşabilirsiniz.

Hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz kadar firma, şube, ortak veya cari kart tanımı yapabilir ve yönetimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Mali Müşavir Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.