Ticari - Stok ve Depo Takibi

Stok ve Depo Takibi

Stoklarınızı doğru yönetmenizi sağlayarak işletmenizin karlılığını arttırmaya katıda bulunur. 

Stok hesaplarınızda ürüne ait her türlü detayları girebilir ve raporlayabilirsiniz, Eksik stoklarınızı raporlayıp etkin bir stok yönetimi sağlayabilirsiniz. Çok satılan veya az satılan ürünlerinizi tespit edebilirsiniz. Fiyat politikalarınızı stoklarınıza uygular kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Excelden fiyat ve stok güncellemeleri yapabilirsiniz. Envanter raporu ile kar ve zararlarınızı belirleyeceğiniz yöntemlere göre hesaplatabilirsiniz.

Hangi depoda ne kadar ürünüz olduğunu tek bir ekrandan sorgulayarak tüm depolarınızdaki stoklarınıza hakim olabilirsiniz.

Stok kartlarınızı dakikalar içinde sisteme aktarın

Stok hesaplarınızı tek tek sisteme girmek yerine excelden aktarım yaparak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 
Daha sonra ilave stok tanımlarınızıda aynı yöntemle program içine aktarabilir veya mevcut stoklarının bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Asgari ve azami stok miktarlarını kolayca takip edin

Stok kartlarında tanımladığınız asgari ve azami stok miktarlarına göre işleyiş sırasında kontroller program tarafından yapılır ve sizi uyarır. 

Eksiye düşen veya tanımladığınız asgari ve azami stok miktarlarının dışında olan stok hesaplarınızı raporlar ve stoklarınızı iyi yönetmenizi sağlar.

Stok fiyatlarınız sürekli güncel kalsın

Toplu olarak stok fiyatlarınızı güncelleyebildiğiniz gibi exceldeki fiyat listenizinide programa içine kolayca aktarabilirsiniz. Bu sayede fiyatlarınızı etkin bir şekilde yönetebiliecek ve kapmanya fiyatları oluşturabileceksiniz.

Barkod sistemi ile kolay envater sayımı

Envanter sayımı sırasında barkod ile stok kartlarınıza kolayca ulaşabilir ve miktarlarını yazabilirsiniz. 

Envanter sayımı sonucunda stok hesaplarınızın fiili durumla ile aynı olması sağlanır ve toplu olarak sair stok giriş ve çıkış fişyeri otomatik oluşturulur.

Formüllü fiyat tanımlayarak hiç zararına satış yapmayın

Fiyat tanımlaması sırasında son alış fiyatı üzerine bellirleyeceğiniz kar oranı ile formüllü fiyat oluşturabilirsiniz. Formüllü fiyat ile ürüne ait dinamik bir fiyat oluşturulur ve her fatura düzenlenirken son alış fiyatı üzerine kar oranı eklenerek yeni bir fiyat otomatik gelir.

Çoklu dil desteği ile birden fazla ülke ile çalışın

Stok kartlaırınıza türkçe dışında üç farklı dilde isim verebilir ve fatura düzenlemesi sırasında bu tanımları kullanabilirsiniz. Yurtdışı faturalarınız için ayrıca bir sistem kullanmanıza gerek kalmaz.

Sınırsız stok kartı tanımlama imkanı

Sisteme sınırsız sayıda stok kartı ekleyerek çalışmanızı özgür bir platforma taşırsınız.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.