Ticari - Lisanslı Ürün İndir

Ticari 4

Güncel Lisanslı Yazılım

Ürüne ait lisans anahtarınız varsa ilk kurulum veya güncelleme için bu dosyayı indirip yükleyebilirsiniz. Yeni kullanıcılar ile Ticari 4 veya Ticari 3 ana sürümüne sahip kullanıcılar içindir.

(Demo değildir)

Ticari 2

Eski Sürüm Lisanslı Yazılım

Ürüne ait lisans anahtarınız varsa ilk kurulum veya güncelleme için bu dosyayı indirip kurabilirsiniz. Yalnızca Ticari 3 ana sürümüne geçiş yapmayan mevcut kullanıcılarımız içindir.

(Demo değildir)

Nasıl Kurulur ?

Bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz uygulamamıza ait "İndir" bağlantısına tıklayıp kurulum dosyasını bilgisayarınıza kaydettikten sonra çalıştırınız ve kurulum sihirbazındaki adımları takip ediniz.

1) Web sitemiz üzerinden İndirmek istediğiniz uygulamanın "İndir" bağlantısına tıklayıp, dosyayı bilgisayarınıza kaydederek çalıştırın.

Image

2) Açılan kurulum sihirbazına ait "Hoş Geldiniz" ekranını "İleri" düğmesine tıklayarak geçiniz.

Image

3) Sözleşmeyi okuduktan sonra, kabul ediyorsanız "Lisans sözleşmesi koşullarını kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyin ve "İleri" düğmesine basın. Lisans sözleşmesini kabul etmiyorsanız "Vazgeç" düğmesini kullanarak kurulum işlemini sonlandırabilirsiniz.

Image

4) Kurulum klasörü ekranından programın bilgisayarınızda hangi konuma kurulacağını seçebilirsiniz. Önerimiz varsayılan değeri kullanmanız yönündedir. Programın kurulum klasörü kesinlikle bilgisayar üzerindeki fiziksel bir birim olmak zorundadır. Ağ klasörü gibi bir konuma kurmayınız.

Image

5) Kurulacak bileşenler ekranında "Veritabanı Sunucusu" kutucuğunu ilk kurulum sırasında mutlaka işaretleyiniz. Güncelleme kurulumlarında bu işaret olmadan ilerlemeniz kurulumun daha sağlıklı ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Image

6) Başlat menüsü klasörü seçim ekranında uygulama kısayoluna özel bir isim vermek isterseniz bu bölümü değiştirebilirsiniz. Önerimiz diğer kullanıcıların veya destek ekibimizin ihtiyaç halinde uygulamaya kolay erişebilmesi açısından varsayılan değeri kullanmanız yönünde olacaktır.

Image

7) Yüklemeye hazırlanma aşamasında Firebird Veri Tabanı sunucusu hakkında hata mesajı alırsanız, sunucu çalışır durumda olduğundan üzerine yazılamaması sebebiyledir. Bu durumda "Automatically close the applications" seçeneğini işaretleyerek sunucunun otomatik kapatılıp üzerine yazılmasına izin verebilirsiniz. Unutmayınız ki bu işlemi yaptığınızda Firebird sunucunuza bağlı olan tüm programlar kesintiye uğrayacaktır. Herkesin ilgili uygulamalardan çıktığından emin olunuz ve "İlerle" düğmesine basınız.

Image

8) Yükleme ilerlemesini sonuna kadar bekleyiniz. Eğer hatalı bir kurulum yaptığınıza inanıyorsanız "Vazgeç" düğmesine basarak işlemi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kurulum yapılan klasörde aynı programın eski bir sürümü mevcut ise zarar görebileceğini unutmayınız. Önerimiz işlemi mecbur kalmadıkça sonlandırmamanız yönündedir.

Image

9) Kurulum ilerlemesi tamamlandıktan sonra gelen sonuç ekranında "Son" düğmesini kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Ardından masa üstünde program simgenizi bularak çift tıklama çalıştırabilirsiniz.

Image
Nasıl Kaldırılır ?
Uyumluluk
Uygulama ile yüklenen üçüncü parti bileşenler
Güvenlik Politikaları
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA)

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.