Mali Müşavir - İşletme / Serbest Meslek / Basit Usül

İşletme, S.Meslek, Basit Usul

İkinci sınıf işletmelerin defter kayıtlarının tutulduğu modülümüzdür. Defter beyan sistemi ile tam entegreli olarak çalışmaktadır.

Hızlı fiş işleme, tek fişe toplu kayıt girebilme, miktarlı çalışma, mizan ve muavin raporları alabilme, indirilecek ve hesaplanan KDV raporları alabilme, pratik dönem sonu işlemleri, envanter analizi, karlılık durumunu ayarlayabilme gibi bir çok özelliğe sahip işletme modülümüz size çok zaman kazandıracak.

Defter Beyan Sistemi Uyumlu Hesap Kodu Yapısı

Kendi stilinizi bozmadan, her bir hesap üzerinde Defter Beyan Sistemi ile ilişkileri tanımlayabildiğiniz için sisteminizi Defter Beyan'a değil, Defter Beyan'ı sisteminize uydurmuş olursunuz.

Özel hesap planı yapısı ile gider-gelir hesap kodları kullanabilir yada birinci sınıf işletmelerde olduğu gibi dilediğiniz kırılımda hesaplar oluşturabilir, mizan ve muavin gibi raporlar alabilirsiniz. 

Stok ve Miktar Takibi

Miktarlı fiş giriş özelliği ile, işletme stoklarını tutup raporlarınızı miktarlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Envanter Analizi

Envanter analizi raporu ile mükelleflerinizi aylık olarak bilgilendirebilmek çok kolay.

Tüm Yıllara İlişkin Hesap Özeti

Tüm yıllara ilişkin karşılaştırmalı hesap özeti ile mükellefinizin faaliyet durumunu analiz edebilir, kâr-zarar, alış, satış ve gider dağılımlarını grafik üzerinde izleyebilirsiniz.

Toplu Fiş Girişi

Defter beyan sistemi ile tam uyumlu olduğumuz halde, her bir evrağı ayrı fiş oluşturarak girmek zorunda değilsiniz.

Tüm gider veya gelirlerinizi tek bir fiş açıp hızlı bir şekilde tarih sırasına koymaksızın işleyebilirsiniz. Kayıt ederken program otomatik olarak her bir belgeyi ayrı fişler haline getirecektir.

Mizan ve Muavin

İşletme modülümüzde, birinci sınıf defterlerden alışık olduğunuz mizan ve muavin defter raporları da yer almaktadır.

İndirilecek ve Hesaplanan KDV Raporları

İndirilecek KDV ve Hesaplanan KDV listelerini tek tuş ile hazırlayabilir, kontrol işlemlerinizde bu raporlardan faydalanarak kolaylık sağlayabilirsiniz.

Dönem Sonu İşlemleri

Geçici vergi dönemleri veya yıl sonu itabariyle mükelleflerinizin dönem sonu değerlerini, dönem sonu mal mevcudu girerek, ortalama kar haddi belirleyerek veya stok sıfırlaması seçeneği ile kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Mali Müşavir Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.