Ticari - Banka

Banka Hesaplarının Takibi

Firmanıza ait bankalardaki tüm hesaplarınızı programda takip edebilirsiniz. Banka hesaplarınıza ait tüm detayları banka kartına girebilir, Hesaplarınızı açılış ve kapanış tarihlerini takip edebilirsiniz. 

Dövizli banka hesaplarınızın değerlemesini yapabilir, Banka hareketlerinizi hızlı giriş sistemi ile kolayca sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

Sınırsız sayıda TL ve Dövizli banka hesapları açın ve takip edin

İster bir tane isterseniz yüzlerce banka hesabınız olması birşey değiştirmez, Bankalardan alınan tüm ürünlerinizi sisteme giriş yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Bankalardaki tüm ürünlerinizi takip edin

Vadesiz Mevduat, Vadeli Mevduat, Kredi Kartları, Pos Hesapları, Yatırım Hesapları, Kredi Hesapları gibi bankalarda açılan tüm hesaplarınızı sisteme giriş yapabilir ve hesap türüne göre çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Rumuz tanımı yapın hesaplarınıza kolay ulaşın

IBAN numarası, Hesap Numarası gibi bilgileri aklınızda tutmanıza gerek yok Şirket TL Hesabı, Şahıs Hesabı, Pos Hesabı gibi hesaba istediğiniz bir ad tanımlaması yapabilir ve bu tanıma göre de hesaba kolayca ulaşabilirsiniz.

Banka hareketlerinizi sisteme hızlı giriş yapın zaman kazanın

Banka hesap hareketlerinizi kontrol ediyorsunuz ve burada bir iki hareketin eksik olduğunu gördünüz bunun için farklı ekranlara gidip giriş yapmanıza gerek yoktur. Banka hareketleri ekranındayken "Ekle" işlem düğmesi ile üste açılan pencereden hesapta olmayan tüm hareketleri tek bir ekranda pratik bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Dövizli banka hesaplarınıza döviz değerlemesi yapın

Dövizli banka hesaplarınızın yasal olarak dönem sonlarından TL ile endekslenmesi gerekmektedir. Bu işlem için fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan Döviz Değerleme Fişi oluşturur ve oluşan kur farklarınıda ilgili gelir/gider hesaplarına işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Pos hesaplarınızı ve mutabakatlarınızı kolayca yapın

Pos hesaplarınız için ayrı bir hesap açarak hesabınıza geçecek paraları kolayca takip edebilir ve pos mutabakatlarını yapapabilirsiniz.

Banka hareketlerinden fazlasını görün tek ekranda banka ilişkilerinizi yönetin

Banka hesap hareketleri raporunda hareketlerin yanında o hesapla ilgili Tahsil/Teminat çek ve senetlerinide raporlayabilir, Aynı zamanda hesaptan verilmiş firma çeklerinizide listeleyebilirsiniz. 

Hesapla ilgili tüm bilgileri tek bir ekrandan yönetebilir ve kayıtların detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.