Ticari - Hukuk Dosyaları

Hukuk Dosyaları Takibi

Zaman içinde müşterilerinizden olan Açık Hesap, Çek, Senet vb. alacaklarınızı hukuki yoldan tahsil etmeniz gerekebilir. Bunun için avukat aracılığı ile hukuki bir dosya açılır. Hukuki dosyalarınız bir veya iki tane olması durumunda aklımızdan takip etmek kolay olacaktır. Ancak hukuki dosyalarınızın sayısının fazla olması durumunda her birini takip etmek için çok fazla zaman harcamamız gerekir. Hukuki dosyalarınızı tüm aşamalarıyla program içinden kolayca takip edebilirsiniz.

Hukuk dosyalarınızın tüm detayları elinizin altında

Hukuk dosyasının tüm detayları girilebildiği gibi aynı zamanda dosya ile ilgili gelişen olaylarıda kayıt edebilirsiniz. Karşı tarafın avukat bilgisinden dosya ile ilgili bilgi ve belgelerin saklanmasına kadar bir çok detay hukuk dosyası içinde yer almaktadır. 

Tüm bu detaylar sayesinde hukuk dosyası ile ilgili ayrıca kağıt ortamında bir bilgiye ihtiyaç duymazsınız.

Hukuk dosyasına ait tüm olayları sisteme giriş yapın

Hukuk dosyası açıldıktan sonra dosya ile ilgili bir dizi olay gerçekleşir. İhtar gönderilmesi, haciz konulması, duruşma görülmesi, dosya için masraf ödenmesi, Avukata avans verilmesi vb. birçok olayı hukuk dosyası olayları ile takip etmeniz ve dosyanızın gelişimini izlemeniz mümkündür.

Hukuk dosyalarının belgelerini sistemde saklayın. Aramak zorunda kalmayın

İlgili özellik hakkında seçilmiş olan güzel bir ekran görüntüsü hemen yan blokta paylaşılacak. Özelliğe ait reklamsal bir başlık kullanılmış olması tercihen uygun olacaktır.

Özelliğin sadece müşterinin hayatında neleri kolaylaştıracağına değinilip eğitim olayına girilmemesi akıl karışıklığının önüne geçecektir.

Mümkün mertebe özellik metnini ekran görüntüsü sınırları içerisinde tutup taşma yapılmasa daha güzel bir görüntü elde edilmiş olacaktır.

Hukuk dosyası için işlem yapmakta geç kalmayın program size hatırlatsın

Hukuk dosyası ile ilgili her girilen olay için hatırlatma kaydı oluşturur ve ajandaya otomatik kayıt yapmasını sağlarsınız. Bu durumda hukuk dosyalarında çok önemli olan sürelere takılmadan herşeyi tam vaktinde gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanızın muhatap olduğu tüm hukuk dosyalarını tek ekranda raporlayın

Tüm hukuk dosyalarınızı durumua göre filtrelemeler yaparak listeleyebilir ve ilgili dosyanızı hızlıca bulabilirsiniz. Tek tıklama ile hukuk dosyasının detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ticari Çözümlerimiz

Sektörel Çözümlerimiz

TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2024 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.