Haberler

Defter-Beyan Sistemi Gib Onay Sürecinde !


DefterBeyan001

Önceki duyurumuzda bildirdiğimiz üzere Defter Beyan Sistemi Modülümüz test ortamında gönderim işlemlerini tamamlamış olup, Gelir İdaresi tarafından onay verilmesi beklenmektedir. 23 Nisan tarihine denk geldiğimiz için onay süreci büyük ihtimal ile 24'üne kadar tamamlanamayacak. Lütfen daha fazla riske girmeden beyan süresi içinde Gelir İdaresi portalından evraklarınızı sisteme giriniz ! 

 

Defter beyan modülümüz ise, Gelir İdaresi onayına müteakiben kullanım klavuzları ve yardım dokümanları tamamlandıktan sonra yayımlanacaktır.

 

Modül fiyatlarımız ve satın alma işlemleri için mağaza bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

 

Uygulamamızın uzun sürmesinin sebebi bildiğiniz üzere yazılımlarımızı tam otomatik çalışacak ve kullanıcı dostu olacak şekilde yapmaya çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Ümit ediyoruz ki çalışmamızın neticelerini olumlu değerlendirerek diğer sistemlere karşı Teknomax ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

 

Her zaman olduğu gibi desteğinizi ve anlayışınızı arkamızda hissettirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Hep birlikte daha büyük adımlar atmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla.. 


TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2021 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.