Haberler

Defter-Beyan Sistemi Entegrasyonumuz Tamamlandı


DefterBeyan001

Gelir İdaresi Başkanlığı Defter-Beyan sistemi ile entegrasyon çalışmalarımız tamamlanmıştır. Uygulamamız üzerinden mevcut fiş yapısı ile alışkanlıklarınız değişmeden zahmetsiz bir şekilde kayıtlarınızı Gelir İdaresi Defter beyan sistemine tek tuşla aktarabilirsiniz. Bunun için hesap planı üzerinden bir sefere mahsus bir kaç küçük ayarlama yapmanız yeterli olacak.

 

Uygulamamız üzerinden defter beyan sistemi test ortamına tüm gönderim işlemleri başarı ile gerçekleşmiştir. Konuyla ilgili olarak Gelir İdaresinin dış kullanıcı oluşturma bölümündeki entegratörler listesine TEKNOMAX seçeneğini eklemesini beklemekteyiz.

 

Defter beyan sistemi modülümüz 23 Nisan Pazartesi günü yayımlanacaktır. Gelir İdaresi bekletmeyip TEKNOMAX seçeneğini bu dönem gönderim süreleri içinde aktif edebilirse defter kayıtları gönderiminizi hemen Teknomax üzerinden yapabilirsiniz.

 

Defter beyan sistemi modülümüz, güncelleme yaptıktan sonra menüde hemen görünmeyecektir. Devreye girmesi için satın alma işlemini mağaza bölümümüzden gerçekleştirebilirsiniz. E-Dönüşüm sürecende yapılan sürekli değişiklikler neticesinde sizlere fazla yük bindirmemek adına modül ücreti K.D.V. dahil 250.00 ₺ olarak belirlenmiştir.

 

Saygılarımızla.. 


TEKNO BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kayışdağı Mh. Akyazı Cd. No:95/1 ATAŞEHİR / İSTANBUL

[email protected]

+90 (850) 885 51 00

© 2021 TEKNO Bilgisayar Yazılım Hiz. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez dosyaları kullanmaktayız. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.